Discord Uygulaması

Sohbet
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 58.3 MB
  • Version 1.9.5
  • Dil İngilizce
  • Firma Hammer & Chisel Inc.
Discord uygulaması mobil cihazınızda kullanabileceğiniz güvenilir sohbet uygulamalarından biridir.

Discord uygulaması mobil cihazınızda kullanabileceğiniz güvenilir sohbet uygulamalarından biridir.

Oyuncular için özel olarak tasarlanmış çapraz platformlu sesli sohbet uygulamasıdır. İOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebileceğiniz Discord uygulamasına sahip olarak keyifle sohbet edip oyun oynayabilirsiniz. Tamamen oyunculara yönelik bir çalışma olan Discord uygulaması ile sizde oyun esnasında hem sesli hem de görüntülü sohbet etmenin keyfi ile oyununuza devam edebilirsiniz. 

Oyuncu odaklı geliştirilmiş olan Discord uygulaması ücretsiz olmasının yanı sıra oyuncularımızın keyfini çıkararak oyun oynamalarını hedefliyor. Bunların yanı sıra Discord uygulamasının en güzel seçeneklerinden biri de paylaşma seçeneğinin olması. Uygulama üzerinden çeşitli efektler, gıfler ve dahasını paylaşarak arkadaşlarınız ile eğlenceli bir sohbet ağı kurabilirsiniz. 

Herhangi bir kullanıcıya özel roller atamanızı sağlayan güçlü izin sistemi de sunan Discord uygulamasını sizde mobil cihazınıza indirin eğlenceli anlar yaşayın. Üstelik özel ve güvenilir mesajlaşma sayfası da oluşturabilirsiniz. Sayfanız sadece size özel olsun diyorsanız kişisel özelleştirmeler ile daha renkli bir sayfa oluşturabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Discord Uygulaması indir